Soovita meile uut kolleegi!

Me otsime UUT KOLLEEGI. Soovita sõpra või iseennast!

Meie kõige põnevama töölaua taga laevade mudelkatsebasseini veerel on üks koht vaba, Tarmo Saha kõrval.

Otsime kolleegi, kel on tehniline taip ning valmisolek mitmesuguste seadmete ja tööriistade kasutamiseks. Otsime kolleegi, kelle kätte võime usaldada nii õrna katsemudeli, konfidentsiaalse katseraporti kui ka klassitäie lapsi, kellele basseinilaineid tutvustada.

Kõrgharidus võib olla omandamisel. Eeldame inglise keele oskust (tehniliste tekstide mõistmine, suhtlusvalmidus). Kasuks tulevad eriteadmised IKT vallast.

Uus kolleeg osaleb mudel- ja materjalikatsete läbiviimisel ning panustab SCC erinevatesse projektidesse. Tegeleme nii rakenduslike teadusuuringutega, tootearendusteenuste pakkumisega kui ka meretehnika ja väikelaevaehituse õppe ja populariseerimisega. Initsiatiiv ja ideed on oodatud.

SCC on riikliku tähtsusega teadustaristu, professor Mihkel Kõrgesaare meretehnoloogia ja hüdrodünaamika uurimisrühma kodu. SCC-s kohapeal töötab igapäevaselt 10-liikmeline meeskond, kokku on meie rahvusvahelises tiimis ligi 20 inimest.

Soovita meile kolleegi, kellel on tahe töötada just tehnika ja tehnoloogiaga, mere ja laevadega, inimeste ja ideedega, pea ja kätega. Lubame, et SCC-s saab kasvada ja areneda.

Kontakt

TARMO SAHK, MSc

Eksperimentaaluuringud
mehaanikainsener – doktorant
+372 5661 9989
tarmo.sahk@taltech.ee
ETIS